Aktualności
Harmonogram gier 2018
- Szczegóły
- Utworzono: 11 styczeń 2018
Wczoraj okazało się, że Unia Czermno nie wystartuje w naszym turnieju. Tym samym 7 drużyn przystąpi do rywalizacji o Puchar Wójta Gminy Iłów i o nagrody finansowe z pulą 5 tys. złotych. Dla zwycięskiej drużyny przewidziano nagrodę główną w kwocie 2500 zł. W dalszej części publikujemy HARMONOGRAM GIER, jest także dostępny REGULAMIN.
Startujemy w niedzielę 14 stycznia 2018 o godz. 10.00.
Planowane zakończenie ok. 16.30 - 17.00.
KOLEJKA I
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
1 | 10.00 | HUSAR Gostynin | RADO-TRUCK UNIA Iłów | |
2 | 10.18 | GMINA Lipno | SONDKA Żyrardów | |
3 | 10.36 | KORONA Warszawa | ŁĘCZYCANIE Łęczyca |
Pauza FAST SERVICE Sochaczew
KOLEJKA II
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
4 | 10.54 | FAST SERVICE Sochaczew | Husar Gostynin | |
5 | 11.12 | GMINA Lipno | KORONA Warszawa | |
6 | 11.30 | SONDKA Żyrardów | ŁĘCZYCANIE Łęczyca |
Pauza RADO-TRUCK UNIA Iłów
KOLEJKA III
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
7 | 11.48 | RADO-TRUCK UNIA Iłów | FAST SERVICE Sochaczew | |
8 | 12.06 | ŁĘCZYCANIE Łęczyca | GMINA Lipno | |
9 | 12.24 | KORONA Warszawa | SONDKA Żyrardów |
Pauza HUSAR Gostynin
KOLEJKA IV
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
10 | 12.42 | HUSAR Gostynin | GMINA Lipno | |
11 | 13.00 | SONDKA Żyrardów | RADO-TRUCK UNIA Iłów | |
12 | 13.18 | KORONA Warszawa | FAST SERVICE Sochaczew |
Pauza ŁĘCZYCANIE Łęczyca
KOLEJKA V
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
13 | 13.36 | ŁĘCZYCANIE Łęczyca | HUSAR Gostynin | |
14 | 13.54 | RADO-TRUCK UNIA Iłów | KORONA Warszawa | |
15 | 14.12 | SONDKA Żyrardów | FAST SERVICE Sochaczew |
Pauza GMINA Lipno
KOLEJKA VI
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
16 | 14.30 | RADO-TRUCK UNIA Iłów | GMINA Lipno | |
17 | 14.48 | SONDKA Żyrardów | HUSAR Gostynin | |
18 | 15.06 | ŁĘCZYCANIE Łęczyca | FAST SERVICE Sochaczew |
Pauza KORONA Warszawa
KOLEJKA VII
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
19 | 15.24 | KORONA Warszawa | HUSAR Gostynin | |
20 | 15.42 | RADO-TRUCK UNIA Iłów | ŁĘCZYCANIE Łęczyca | |
21 | 16.00 | GMINA Lipno | FAST SERVICE Sochaczew |