WYNIKI ORLIKI U-10
WYNIKI ŻAKI U-8

IŁÓW CUP 2024

Zapraszamy 7-8 grudnia 2024

Łęczycanie Łęczyca wygrali drugą edycję naszego turnieju. W finale pokonali 3:0 Peter-Gum z Płocka i zainkasowali główną nagrodę w wysokości 2500 zł. Niespodziewanie ubiegłoroczni finaliści Fast Service Sochaczew i Toreliusz Łowicz nie zakwalifikowali się do półfinałów, choć w decydujących meczach początkowo prowadzili wyraźnie.

Toreliusz przegrał z Mega-Med Rawa Maz. 3:4 prowadząc 3:0, zaś Fast Service zremisował z Peter-Gum 2:2, prowadząc 2:0. Zwycięzcy tegorocznego Iłów CUP w swoim składzie mieli zawodników, którzy byli powoływani do reprezentacji Polski U-21 w futsalu i w piłce halowej należą do ścisłej polskiej czołówki / Kacper Brzeziński, Marcin Karasiński i Łukasz Góralczyk. Ponadto w ich składzie był aktualny mistrz Polski w futsalu Arkadiusz Szypczyński (Gatta Active Zduńska Wola). Jeśli dodamy do tego Roberta Hyżego, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, to nie dziwne, że Łęczyca została zwycięzcą naszych zawodów. Trzecie miejsce zajęła drużyna Sondki z Żyrardowa. Nasza Unia Iłów sprawiła też sporo radości swoim Kibicom, bo do końca dzielnie walczyła o awans do decydującej fazy. Niestety remisy z Toreliuszem i Sondką ostatecznie zadecydowały, że Unici zajęli dopiero 4. miejsce w grupie.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!

Dziękujemy za wszelką okazaną pomoc Wójtowi Gminy Iłów, Sponsorom i Pracownikom Środowiskowej Hali Sportowej w Iłowie.

PÓŁFINAŁY

MEGA-MED Rawa Maz. - PETER-GUM Płock 0:3 (0:2)
ŁĘCZYCANIE Łęczyca - SONDKA Żyrardów 2:0 (0:0)

MECZE FINAŁOWE

O 3. miejsce MEGA-MED Rawa Maz. - SONDKA Żyrardów 0:1 (0:1)
O 1. miejsce PETER-GUM Płock - ŁĘCZYCANIE Łęczyca 0:3 (0:1)