HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza

  • slider.jpg
  • slider2.jpg

IŁÓW CUP 2022

  • Adres: Iłów, ul. Płocka 14a
  • Organizator: SKF Unia Iłów
  • Współorganizatorzy: CSP Rybno 
    Środowiskowa Hala Sportowa w Iłowie

Następny turniej 2 grudnia 2023

Facebook


Drużyna FLORIANA z Warszawy po raz drugi zwyciężyła w naszym turnieju. W meczu finałowym pokonała TORELIUSZA Łowicz 1:0 i obroniła tytuł najlepszej ekipy turnieju, który po raz piąty został rozegrany w naszej iłowskiej hali. Turniej zgromadził na starcie 12 drużyn.

Rywalizowano w trzech grupach po 4 zespoły, 3 najlepsze z każdej z grup awansowały do drugiej fazy. Tutaj też zastosowano rywalizację grupową - 3 zespoły w grupie. Zwycięzcy grup awansowali do półfinałów, czwartym półfinalistą została drużyna z najlepszym bilansem z drugiego miejsca.

Ten turniej po raz pierwszy objął Honorowym Patronatem Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik. Była to jego piąta edycja. Tradycyjnie podczas zawodów uczczono minutą ciszy pamięć byłego Prezesa Unii Iłów Ś.P. Sławomira Grzywacza. Po czym delegacja złożona z obecnych członków zarządu udała się na cmentarz do Brzozowa, złożyła na jego grobie kwiaty i zapaliła symboliczny znicz. 


Przypominamy, że przedwcześnie zmarły w 2015 roku Ś.P. Sławomir Grzywacz w latach 80-tych i 90-tych był zawodnikiem Unii, a potem do 2012 roku Prezesem. Turniej Iłów CUP od trzeciej edycji jest poświęcony Jego Pamięci.

Podsumowując rywalizację sportową należy podkreślić, że przyzwoicie spisała się nasza Unia Iłów, która w grupie eliminacyjnej zajęła 1. miejsce. Niestety w drugiej rundzie Unia odpadła z rywalizacji. Dobrze zadebiutowała młoda drużyna Domu Weselnego u Bolka, która była o krok od sprawienia największej niespodzianki turniejowej. Troszkę młodzieńczej nonszalancji i brak doświadczenia sprawił, że ten zespół nie zakwalifikował się do decydującej fazy. Ostatecznie do półfinałów awansowały ekipy faworyzowane. Jednak jedna z nich nie mogła być pocieszona. Chodzi o FAST SERVICE Sochaczew, który mierzył wysoko, niestety podobnie jak w ubiegłym roku został sklasyfikowany dopiero na 5. miejscu. 

Wszystkie wyniki turnieju dostępne są w zakładce WYNIKI >>> WYNIKI IŁÓW CUP 2020

Poniżej prezentujemy wyniki meczów fazy pucharowej i ostateczną kolejność.

PÓŁFINAŁY 

SONDKA Żyrardów - TORELIUSZ Łowicz 2:2 k. 1:3
FLORIAN Warszawa - IZOLBET Gostynin 1:1 k. 2:1

MECZE FINAŁOWE

Mecz o 3. miejsce
SONDKA Żyrardów - IZOLBET Gostynin 2:3

Mecz o 1. miejsce
TORELIUSZ Łowicz - FLORIAN Warszawa 0:1 

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. FLORIAN Warszawa
2. TORELIUSZ Łowicz
3. IZOLBET Gostynin
4. SONDKA Żyrardów
5. FAST SERVICE Sochaczew
6. DOM WESELNY U BOLKA
7. C10 Zgierz
8. UNIA Iłów
9. HAND-DACH Żyrardów
10. POLTRANS Sochaczew
11. WYHELIKOPTEROWANI Sochaczew
12. RATUSZOWA Olsztynek

--------------------------------------------------------------------


NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU - Łukasz Kiełbasa (IZOLBET Gostynin)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU - Mateusz Łysik (FLORIAN Warszawa) 
NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU - Michał Fabijański (TORELIUSZ Łowicz) - 9 goli 

Puchary, nagrody i statuetki dla zwycięzców wręczali Wójt Gminy Iłów Jan Kraśniewski, Przewodniczący Rady Gminy Iłów Sławomir Tomaszewski, Wiceprzewodniczący i Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Iłów: Przemysław Wasilewski i Dorota Bernat oraz Edward Pilaszek - od minionej soboty Honorowy Prezes Unii Iłów. Medale zwycięskim ekipom wręczał były zawodnik polskiej Ekstraklasy, mistrz Polski z Zagłębiem Lubin w 2007 roku, obecnie trener Dariusz Jackiewicz. W tym miejscu dziękujemy naszym Partnerom i Sponsorom, bo bez nich ten turniej nie miałby takiego wymiaru. W następnym newsie więcej na ten temat.

Skład zwycięskiej drużyny:
Mateusz Łysik,  Michał Knajdrowski, Damian Szczytniewski, Krystian Kij, Bartłomiej Gołasiewicz, Bartłomiej Frańczuk, Krystian Szularz

Zdjęcia: Mariusz Szymaniak i Marcin Ziółkowski

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2023 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top