Halowy Turniej Piłki Nożnej "IŁÓW CUP"

im. Sławomira Grzywacza

MECZE GRUPOWE

GRUPA A
FAST Service Sochaczew
SONDKA Żyrardów
DMP Serwis Radziejowice
ECCO Energia Płock
GMINA Lipno

HARMONOGRAM GIER

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
1 10.00 SONDKA Żyrardów GMINA Lipno 3:0
2 10.18 DMP Serwis Radziejowice ECCO Energia Płock 0:3
3 11.12 FAST Service Sochaczew SONDKA Żyrardów 6:0
4 11.30 GMINA Lipno DMP Serwis Radziejowice 2:1
5 12.24 DMP Serwis Radziejowice FAST Service Sochaczew 2:5
6 12.42 ECCO Energia Płock GMINA Lipno 3:2
7 13.36 SONDKA Żyrardów DMP Serwis Radziejowice 3:2
8 13.54 FAST Service Sochaczew ECCO Energia Płock 0:2
9 14.48 ECCO Energia Płock SONDKA Żyrardów 0:1
10 15.06 GMINA Lipno FAST Service Sochaczew 2:2

TABELA GRUPY A
  Drużyna Pkt. Bramki
1. SONDKA Żyrardów
9 7:8
2. ECCO Energia Płock 9 8:3
3. FAST Service Sochaczew 7 13:6
4. GMINA Lipno 4 6:9
5. DMP Serwis Radziejowice 0 5:13


GRUPA B
FLORIAN Warszawa
GOSTYNIN Team
SKRADrobin.eu
CSP Rybno Przyjaciele
Unia Iłów

HARMONOGRAM GIER

  GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIKI
1 10.36 GOSTYNIN Team Unia Iłów 6:0
2 10.54 SKRADrobin.eu CSP Rybno Przyjaciele 3:1
3 11.48 FLORIAN Warszawa GOSTYNIN Team 2:1
4 12.06 Unia Iłów SKRADrobin.eu 1:1
5 13.00 SKRADrobin.eu FLORIAN Warszawa 0:2
6 13.18 CSP Rybno Przyjaciele Unia Iłów 2:1
7 14.12 GOSTYNIN Team SKRADrobin.eu 1:2
8 14.30 FLORIAN Warszawa  CSP Rybno Przyjaciele 0:3
9 15.24 CSP Rybno Przyjaciele GOSTYNIN Team 2:1
10 15.42 Unia Iłów FLORIAN Warszawa 1:1

TABELA GRUPY B
  Drużyna Pkt. Bramki
1. CSP Rybno Przyjaciele 9 8:5
2. FLORIAN Warszawa 7 5:5
3. SKRADrobin.eu 7 6:5
4. GOSTYNIN Team 3 9:6
5. UNIA Iłów 2 3:9

PÓŁFINAŁY

16.00 1B - 2A
CSP Rybno Przyjaciele - ECCO Energia Płock
4:2 (2:0)
gole: Igor Sobalczyk, Marcin Karasiński, Robert Hyży, Rafał Niewiadomski  - Daniel Mitura, Tomasz Golatowski

16.20
1A - 2B
SONDKA Żyrardów
- FLORIAN Warszawa
2:4 (2:3)
gole: Piotr Cudny, Piotr Wójcik  / Bartłomiej Świniarski - 3, Michał Knajdrowski

MECZE FINAŁOWE

16.40 o 3. miejsce
ECCO Energia Płock - SONDKA Żyrardów 0:0 k. 1:2
17.00 o 1. miejsce
CSP Rybno Przyjaciele - FLORIAN Warszawa 1:1 (0:0) k. 6:7
gole: Arkadiusz Błaszczyk - Bartłomiej Świniarski

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1. FLORIAN Warszawa
2. CSP Rybno Przyjaciele
3. SONDKA Żyrardów
4. ECCO Energia Płock
5. FAST Service Sochaczew
6. SKRADrobin.eu
7. GOSTYNIN Team
8. GMINA Lipno
9. UNIA Iłów
10. DMP Serwis Radziejowice

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU - Marcin Gregorowicz (SONDKA Żyrardów) - 5 goli
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU - Tomasz Golatowski (ECCO Energia Płock)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU - Dariusz Słowiński
(CSP Rybno Przyjaciele)

 

Nasze Motto

"Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie"
                                                    Kazimierz Deyna

Kontakt

Preferowany kontakt e-mailowy

Phone (+48) 603 965 575 lub (+48) 669 39 45 45
email info@ilowcup.pl
web www.ilowcup.pl 
      www.facebook.com/ilowcup

© 2019 Turniej Iłów CUP
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top